METROPOL YORGAN YIKAMA – 0212 486 22 42

metropol-yorgan-battaniye-yıkama
metropol-yorgan-battaniye-yıkama

Şimdi Ara
Şimdi Ara

Halılarınızın Ne Şekilde Yıkandığını Biliyormusunuz?

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyormusunuz?

Biz Ne Şekilde Yıkıyoruz?

Yorgan yıkama işlemlerinde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarşaflar yıkanmaktadır. Yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama elyaf yorgan yıkama , silikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama ve battaniye yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır. Yorgan yıkama öncesinde mutlaka varsa lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.Yorgan yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer. Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir.

Yün Yorgan Yıkama

 Yün Yorgan Yıkama Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Özellikle yün yorgan ve yataklar toz akarı olarak bilinen maytların en sevdiği ortamlardır. Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan yıkama işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların yıkama işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.  Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Yorgan Yıkama Aşamaları:

Önce  Yorgan Yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

1.Aşama : Ön Yıkama; Otomatik Yorgan Yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem de yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltır.
2. Aşama : Ana Yıkama; bu aşamada makinemiz suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.
3. Aşama : Durulama; yorgan veya battaniyeler  durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 25 dakika durulama işlemi devam eder.
4. Aşama : Sıkma; sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır.Yorgan ve battaniyelerde tıpkı evlerimizde kullandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır.
Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Başakşehir Yorgan YıkamaKayaşehir Yorgan YıkamaHalkalı Yorgan YıkamaKüçükçekmece Yorgan YıkamaBakırköy Yorgan YıkamaBahçelievler Yorgan YıkamaBağcılar Yorgan YıkamaEsenler Yorgan YıkamaBahçeşehir Yorgan YıkamaEsenyurt Yorgan YıkamaGüngören Yorgan YıkamaZeytinburnu Yorgan YıkamaFatih Yorgan Yıkama Eyüp Yorgan YıkamaGaziosmanpaşa Yorgan YıkamaBayrampaşa Yorgan YıkamaSultangazi Yorgan YıkamaFlorya Yorgan Yıkama
Şimdi Ara
Şimdi Ara

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Metropol yorgan yıkamaMetropol yorgan temizlemeEn iyi Metropol yorgan temizleme firmalarıMetropol yorgan silmeMetropol yorgan yıkama firmalarıMetropol yorgan yıkama şirketleriMetropol yorgan yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Metropol yorgan yıkama firmasıEn iyi Metropol yorgan temizleme firmalarıEn ucuz Metropol yorgan temizleme firmaları

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir