Siz de halıları nasıl yıkayacağınızın telaşına mu düşüyorsunuz? Ya da halılarınızı evde yıkarken temizlik ve hijyen konusunda kaygılarınız mı var. Artık endişelerinizi bir kenara bırakmanızın vakti geldi. Metropol Halı Yıkama ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz elinize ulaşacak. Artık halı yıkama işlemini evde yapmaya son vermelisiniz. Peki, bu firma hakkında neler biliyorsunuz? İşte, tüm bilmeniz gerekenler…

Metropol Halı Yıkama

Metropol Halı Yıkama, 2004’ten beri İstanbul’un tamamında hizmet vermekte olan bir halı yıkama firması. Bu firma, kalitesinden dolayı müşteriler tarafından büyük bir ilgi görmüş ve bu yüzden temizlik alanlarını genişletmiştir. Bu firmanın çok tercih edilmesinin başlıca nedenleri aşağıda listelenmiştir.

  • Temizlik ve hijyeni bir arada tutma
  • Uygun fiyatlarda kaliteli hizmet
  • En geç üç gün içerisinde teslim (Yoğunluğa göre artış gösterebilir.)
  • Express seçim ile 24 saat içerisinde teslim
  • Son model teknolojik aletlerin kullanılması
  • Halılara zarar vermeyen temizlik malzemelerinin kullanımı
  • Halıların mis gibi kokması
  • %100 müşteri memnuniyeti

Neden Metropol Halı Yıkama?

Metropol Halı Yıkama firmasını tercih etmeniz için ilk neden kesinlikle hijyenik bir şekilde halılarınızın size teslim edilmesi olacaktır. Çünkü bir halı her ne kadar temiz olsa da içerisinde çeşitli mikroplar barındırabilmekte. Bu firmada kullanılan son model teknolojik halı temizlik aletleri sayesinde halılarınızda mikroptan eser kalmayacak. Ayrıca halılarınız kuru bir şekilde size teslim edilecek. Bu firmayı tercih etmeniz için ikinci neden ise uygun fiyatlarda hızlı hizmet anlayışı içerisinde olması. En acil zamanlarda bile en geç 24 saat içerisinde halılarınızı tertemiz ve hijyenik bir biçimde mis kokulu olarak geri alabilirsiniz. Bu firmayı tercin üçüncü neden ise halılarınızı ilk günkü tazeliğinde geri alabilmeniz.

Halılar Neden Halı Yıkama Firmasına Gönderilmelidir?

Halılarınızı halı yıkama firmasına yollamanız için ilk neden, şüphesiz ki sağlığınızı korumak olacaktır. Burada kesinlikle halı yıkarken spor da yapabileceğinizi düşünmemelisiniz. Halı yıkamak bileklerinizde, dizlerinizde, sırtınızda ve boynunuzda ciddi hasarlar oluşturabilmekte. Yanlış bir hareket ile vücudunuzdaki herhangi bir yerinizi incitebilirsiniz. Ayrıca evde halı temizliği yapmaya çalışmak oldukça fazla zaman almakta. Tüm bunların yanında günümüzde halı yıkamak için uygun bir alan bulabilmeniz oldukça zor. Evin içerisinde bir odada halı yıkamaya kalktığınızda kapıların şişmesi an meselesi. Son olarak evde halı yıkamak aslında tam olarak yıkamak sayılmamakta. Çünkü halı her ne kadar temiz olsa da hijyenik olmayabilir. Bu yüzden halılarınızı halı yıkama firmasına yollamalısınız ki, Metropol Halı Yıkama sizin için en iyi seçenek olacaktır.

 

Bize Ulaşın.

Siz de Metropol Halı Yıkama ile halılarınızda hijyen ve temizliği bir arada yakalamak istiyorsanız hemen https://www.metropolhalivekoltukyikama.com/ bağlatışına tıklayabilirsiniz. Gelin, siz de bu firma ile halılarınızdaki farkı yakalayın.

Kategoriler: Blog

3 yorum

Sevcan Aktaş · 12 Şubat 2023 02:59 tarihinde

Memnun kaldım. Emeğinize sağlık.

Mediha Aksoy · 15 Mayıs 2021 20:59 tarihinde

İşcilikleri temiz tavsiye ederim. En azından ben 4 seferdir halilarımı veriyorum. Memnunum

Sedef Demir · 15 Mayıs 2021 20:53 tarihinde

Güzel yıkamışlar. Servis süresi de makul. 3 günde hazır ediyorlar. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir