GAZİOSMANPAŞA HALI YIKAMA | 0 212 486 22 42

gaziosmanpasa-metropol-hali-yikama
Gaziosmanpaşa Metropol Halı Yıkama

GAZİOSMANPAŞA METROPOL HALI YIKAMA

Metropol Halı yıkama olarak İstanbul avrupa yakası genelinde hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa‘da Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak yüzlerce tebrik mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Metropol Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul halkımızın gönlünde yer edinmiş bulunmaktayız. Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız firmamız tarafından güvenle ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır. Farklı firmalar gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan, her halı tek tek tam otomatik makinelerde anti-bakteriyel ve zararlı kimyasallar içermeyen( Hypo, kostik, parapen v.s.) tamamen bitkisel doğa dostu Lazer-Promax halı şampuanı ile yıkanmakta ve temizlenmektedir. Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adresinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlanmış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenmesi için toz alma makinesinden geçirilir. Son sistem tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanan halılar, halı sıkma makinesiyle tamamen sudan ve kirden arındırılarak sadece üzerinde %10 nemle kalır. Nemli halılar özel yapılmış halı kuruma odalarına ( 2 adet) alınır. Halı kurutulan yerler toz, duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır.

Metropol Halı Yıkama Fabrikamızdan Yıkama Video Görüntüsü
Şimdi Ara
Şimdi Ara
Metropol Halı Yıkama Gaziosmanpaşa
Metropol Halı Yıkama Gaziosmanpaşa

Metropol Eyüp Halı Yıkama Aşamaları:

  • 1. Toz Alma: Halılarınız öncelikle tam otomatik toz alma makinesi ile tozlarından arındırılır. Toz alma işlemi yapılmayan halıda istenilen temizlik elde edilemez.
  • 2. Yıkama: Tam otomatik makinemiz ile halılarınız tek tek yıkanır. Siz değerli müşterilerimizin ve personellerimizin sağlığı açısından piyasada kullanılması yasak olan hipo ve kostik içerikli şampunlar kesinlikle kullanılmamaktadır. Halılarınız ISO 9001 ve ÇED raporu alınmış piyasanın en kaliteli halı yıkama şampuan markası Lazer Promax kullanılarak yıkanmaktadır.
  • 3. Kurutma: Halılarınız 2 adet kurutma odalarında hijyenik ve hızlı bir şekilde kurutulur.
  • 3. Hav Alma: Halılarınız tam otomatik hav alma ve paketleme makinemizden geçirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkar.
  • 4. Teslim: Halılarınızı personellerimiz yanınızda iken gönül rahatlığı ile kontrol edebilir daha sonra ödeme yapabilirsiniz.Tesisimizi mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama  konusunda  profesyonel  çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak Express Yıkama ile halılarınız 24 saat gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Şimdi Ara
Şimdi Ara

HİZMET BÖLGELERİMİZ


Kullandığımız LAZER PROMAX Halı Şampuanı ve Temizlik Ürünlerinin Uluslararası Geçerli Belgeleri

  • ISO 18001 OHSAS SERTİFİKASI
  • ISO 14001 SERTİFİKASI
  • Hygiene / Hijyen SERTİFİKASI


Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Gaziosmanpaşa halı yıkamaGaziosmanpaşa halı temizlemeEn iyi Gaziosmanpaşa halı temizleme firmalarıGaziosmanpaşa halı silmeGaziosmanpaşa halı yıkama firmalarıGaziosmanpaşa halı yıkama şirketleriGaziosmanpaşa halı yıkama firmalarının telefon numaralarıEn iyi Gaziosmanpaşa halı yıkama firmasıEn iyi Gaziosmanpaşa halı temizleme firmalarıEn ucuz Gaziosmanpaşa halı temizleme firmaları
Kategoriler: Halı Yıkama

4 yorum

Ümran Emirlioğlu · 18 Mayıs 2023 05:02 tarihinde

Ben de halılarımı ilk defa bu kadar güzel yıkayan bir firmaya iyiki halılarımı vermişim yün halılarım tertemiz geldi. Mis gibi kokusu da cabası

Açelya Taş · 28 Mart 2023 16:24 tarihinde

Kesinlikle memnun kaldim , koltuklarimi temizletmistim , insallah gene koltuk ve busefer halilari temizleticem ,bir cok firmaya gore cok başarili.

Asuman Gezgin · 5 Mart 2018 07:00 tarihinde

24 saatte halı nasıl yıkanıp teslim edilir ya aklım almıyor

Mukadder Yıldız · 4 Şubat 2018 06:04 tarihinde

Evt ben geçen hafta verdim 5 gibi alındı ertesi gün 6 da teslim edildi evde yeni yürüyen bebeğim var ve çok memnun kaldim

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir